Альбина Хаирова

нужна помощь в таблице excel (задача)

Компанія по постачанню води підприємствам нараховує плату за користування водою згідно тарифам:
20 коп. за 1л за перші 100 літрів води та
25 коп. за кожний наступний літр після 100 літрів.
Деякі клієнти мають пільги. Вони сплачують не 100% від варто¬сті води, а менше, наприклад 30% або 50%. Створити таблицю, яка містить таку інформацію: район міста; підприємство; розмір пільг; по¬переднє показання лічильника; останнє показання лічильника; спожи¬та кількість води; розмір оплати.
Діючі тарифи та відсотки пільг записати до клітинок Excel. Район міста вибирати зі списку, створеного в меню Данные – Проверка. Встановити контроль введених даних для розміру пільг.
Визначити максимальну та загальну кількість спожитої води. Знайти середню сплачену суму.

Николай Корняев

Это хохлятский эксель.
там не русские формулы.