ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

🖼 У т.зв. «ЛНР» знайшли повішеного бійця, який розповів у передсмертній записці, що батальйон «Ахмат» править росіянами, забирає гроші та ґвалтує солдатів «Дорога, за час, що я тут, я надивився на пекло. Стільки смертей не було ні в Чечні, ні в Афганістані. М'ясо людського моря. Але йду я не тому. Ми тут росіяни ніщо, а правлять чеченці. Вони бухають, свавілля, гвалтують і під*дять усіх, але ніхто робити нічого не буде. Ксюха, вони відібрали всі бабки що ти надіслала і зробили зі мною дещо. Будь ласка, знай, що я чинив опір. І пам'ятай, що я і ти нікому не винні. Тепер так точно. Люблю. Зустрінемось по той бік», - написав боєць у передсмертній записці. Отакої! Ваша оцінка вартості життя?

–7
Ответы
<<< ★ >>>۩ Алексей ۩<<<★>>>

Я досконало розумIю мовою, але не розмовляю, а большинство на этом сайте вообще не поняли, чё вы там накалякали, а уж если и пытаетесь, что-то там донести до народа, то пишите и общайтесь на их языке, ведь на китайском тут никто не пишет, т.к. его мало кто понимает, кроме китайцев.

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

То пиши на зручній ЯзикЕ! Я на рідній спілкуюся, а до речі, я нічого не доношу Рашистам, моє спілкування сугубо між тими хто розуміє.

<<< ★ >>>۩ Алексей ۩<<<★>>>

Так вас тут и не поймут, ну зайду я сейчас на китайский ресурс или сайт и начну спилкуватись на мови или российскою и требовать, чтоб меня поняли? Логику включите, а точней мозг хоть иногда включайте.

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Ти не читав, мені все одно хто мене не розуміє, моє спілкування особисто з українцями! Рашисти в ЧС. Дійшло?

Викентий Ви

Самі винні, зі зброєю в руках нічого не можуть ... Мало того, що на чужій землі, та ще й терпили, самі себе вбивають ... Краще б до останнього патрона цих ублюдків знищували, а піти з життя їм допоможуть інші ...

Викентий Ви

або так

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Дякую!

Женя Эсперант

Потому..что... Если есть силы, здоровье и свободное время, то эта энергия должна быть направлена на благие цели со знаком "+"

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Добре! 🤝

Владимир Герасимов

Письмо, как на исповеди. Это чтобы его любимая вспоминала почаще в подробностях?

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Цікаво то він був в ДНР

Владимир Герасимов

Из Афгана войска РФ вывели в 1988 году. Раз сравнивал с Афганом, значит он там БЫЛ. Посчитайте, сколько годков ему должно быть на данный момент. Слабоват фейк. Работайте дальше))

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Да ти що🙀 статистика, а не то що він там воював 🤣🤣🤣 авганці люди-кремень! Чи ти вважаєш їх слабкими ? 🧐

Владимир Герасимов

Ах, так он перед смертью ещё и статистикой в письме занимался? Тогда я пас.

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Звісно, молоде сцикливе в своє виправдання згадав як було👍

На
Наталья

наконец то вы стали на мове писать. а то хохлы - а пишете по-русски. непорядок!

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Я так розумію, що ви бажаєте попасти до ЧС)

Владимир Герасимов

Без проблем. Давно таких угроз не получал.

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Це не погроза, а моє ставлення до тих хто лізе куди не варто)

Владимир Герасимов

Полно-те. Лезу туда, куда разрешено правилами.)

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

В мене свої правила!

Unknown User

ничего не понял, но на всякий случай отвечу. Горилку буду.

Сергей К.

Что за собачий язык ?

Милош Йованович

дурик определенный.

ₖᵥ
ₖᵥІ́ₜₖₐ

Мораль яка?