Анастасия Горшкова

КРАСИВЫЙ ТОРС!

Ответы
ІШ
Іван Шевчук

Якщо це написала дівчина тоді дякую.Якщо хтось інший тоді краще більше такого не пиши бо я забуду про культуру спілкування

ІШ
Іван Шевчук

знайомився та якось дальше спілкування не доходило.

* Алёнушка *

ясно...ну все когда то в первый раз бывает...а с кем ты живешь ?

ІШ
Іван Шевчук

Зараз живу з батьками.

* Алёнушка *

работаешь ?

ІШ
Іван Шевчук

постійної роботи не маю. ось вже два роки після закінчення інституту перебиваюсь непостійними заробітком. хотілось би вже стабільної та нажаль поки що не підфартило