Макс Смирнов

Andrei, нашествие-кто тусанёт там в этом годе

Ответы
Фреди Крюгер

Jah! Nüüd on otsustatud möllimata, jätsin kodumaa, ma ei oleks listvoû minu tiivuline ring pappel.
Madal maja minu pikk ssutulilsâ, pikad izdoh minu vana koer, Moskva tänavatel kõver surra, tean ma plussideks Jumala poolt.
Aga ma armastan seda linna vâzevyj, lase tal obrûzg ja lasta odrâh.
Kulla dremotnaâ Asia opočila kuplid.
Ja kui õhtul paistab kuu...
Kuna kurat paistab teab kuidas!
Ma lähen, svesâs′ Lane, tema tuttavad Kabak;
Müra ja kära Den on kohutav, kuid kogu öö hommikuni, lugesin luuletusi prostituudid ja alkoholi bandûgami terviseks.
Südametegevus on üha sagedamini, ja ma olen välja koht: "ma olen sama nagu sina, ma ei ole nüüd propaschiy lähen tagasi." Nazkij maja ilma minu ssutulilsâ, minu vana koer on pikk, kõverdunud izdoh Moskva tänavatel, Die, tean ma plussideks Jumala poolt