Vi
Victoriya

З РІЗДВОМ★ *˛ • • 。ХРИСТОВИМ 。*˛ *__Π___*。* ˚ ˚ ˛ ˚ ˛*/______/~\。˚ ˚ ˛ ˚ ˛*|田田 . .|門| ˚ ˛ ˚ ˛Хай різдвяне ангелятко принесе кохання в хатку,поцілунки і дарунки тільки вищого гатунку!Посміхайтесь та радійте, цілий рік на крилах мрійте!Щоб у банку і кишені були євро та зелені!З Різдвом Христовим

Ответы
Мария Клочко

Спасибо за чудесное поздравление ! Счастья ,зимнего настроения,исполнения самых сокровенных желаний !

Артем Маркин

С Рождеством!

Артем Маркин

Только вот Рождество у вас еще не наступило...

Vi
Victoriya

но Сочельник или Святвечір...в самом разгаре)))

Артем Маркин

А у меня уже свеча догорает...

Vi
Victoriya

какая романтика!

Артем Маркин

С праздником!