Дм
Дмитрий

Купую собі планшет Assistant AP-703, чи можна на нього ("Android") ставити програми для віндовс?

Купую собі планшет Assistant AP-703, чи можна на нього ("Android") ставити програми для віндовс? чи якось його пере прпрошити під віндовс такі програми як MAPinfo,avto KAD...реально їх встановити? потрібні по роботі, а ноут з собою тягати вже буде не то)

Саня Колесников

1) Не тот раздел.
2) Не реально.
3) AutoCAD на планшете ?! О_о Сестра — электрошок !

Юлия Алимханова

Нет не реально, только аналоги

Катька Воробьёва

для андроида есть свой автокад.

Андрей

Нет, на андроид ничего не пойдет от форточек. Там и операционная система сильно отличается от виндоуса. И процессор на планшетах ARM, а не x86-64.

Ма
Марина

По русски говори, Янукович разрешил.

Эльмир Мамедов

Чи варто купити планшет Assistant AP 807G, чи нормальна фірма підскажіть будь ласка.