Pr
Prombitservisnn

Так повинен виглядяти справжній чоловік-українець (фото тут)

а то по вулиці якісь недоколихані ходять, на них без сліз не подивишся

Илья

сразу видно, что не москаль))))))))))

Александр Сёмин

украинец негр?

Ирина Стырова

Украинец? Извините, конечно я не расистка, но настоящий Украинец не может быть темнокожим..

Алексей Куликов

таки,
о цэ погано дюже,
на москаля похож,
таки да

Николай Спичак

Знаемно, ще один обезглуздив.

Ольга Матвеева

Ну если содрать кожу и заменить ее белой, то я говорю, да так повинен выглядяты -украинец.

Елена Ильинова

Голову ему труднее резать, чем обычному человеку

Nimphomanka.s S

ПрычОска у него неправильная.. . )))

Евгений Алехин

Українец іммігрант! ! чи не так?