Ма
Мария

5 речень з прикметниками

Лилия Багаутдинова

Брат сказав, що ця робота не легка.
Він пройшов нелегкий путь додому.
Дівчинка була з небагатої сім*ї.
У нього дуже недобрий погляд.
Завдання було не складне, але й не просте.
У нашої Оленки невелика сімейка.
у Миколи зовсім не великі обов 'язки.
Ця неширока річка впадає у Дніпро.
Я відклав ще не дописаного листа.
Цей будинок ще не старий.
НЕ можна сидіти за компютером дуже довго
НЕ забруднюй природи
НЕ ламай іграшки менших дітей
НЕ дивись телевізор допізна
НЕ будь задавакою
НЕ перебивай коли говорять старші
НЕ балуйся на уроці
НЕ обманюй нікого і ніколи
НЕ залишай клей відкритим
НЕ малюй по парті
Високо в небі засяяла зірка .
Час проминув швидко .
Весело і дзвінко засміялася дитина .
Річка привітно манила до себе .
Бджоли постійно перелітали з квітки на квітку .

Він вражав розмірами, ПИШНИМИ клумбами з ЧУДОВИМИ квітами, ГАРНИМ фонтаном і місцями для відпочинку студентів у дворі. Ще мене привела в захват ШИКАРНА їдальня, де завжди приємно пахло, і можна було СМАЧНО поїсти і просто відпочити. ВЕЛИЧЕЗНА бібліотека надихала на ПЛIДНЕ навчання, манила НЕВИЧЕРПНИМИ фондами книг, періодики та ще масою РIЗНОI інформації. ВЕЛИЧЕЗНИЙ спортзал, обладнаний НОВIТНIМИ тренажерами, СПОРТИВНИМИ снарядами, зазивав студентів до ЗДОРОВОГО способу життя. У басейні можна охолодитися після ДОВГИХ тренувань, після чого привести себе в порядок в профілакторії, де ЧУДОВі медсестрички проведуть сеанс масажу.

Прикме́тник — самостійна частина мови, що виражає ознаку предмета, граматично виявлену в категоріях роду, числа і відмінка та відповідає на питання який? яка? яке? які? чий? чия? чиє? чиї?
Наприклад: сміливий, щаслива, зелене, Васине, батькова, братове.

Рамиль

спасибо за помошь

Татьяна Юдакова

Брат сказав, що ця робота не легка.
Він пройшов нелегкий путь додому.
Дівчинка була з небагатої сім*ї.
У нього дуже недобрий погляд.
Завдання було не складне, але й не просте.
У нашої Оленки невелика сімейка.
у Миколи зовсім не великі обов 'язки.
Ця неширока річка впадає у Дніпро.
Я відклав ще не дописаного листа.
Цей будинок ще не старий.
НЕ можна сидіти за компютером дуже довго
НЕ забруднюй природи
НЕ ламай іграшки менших дітей
НЕ дивись телевізор допізна
НЕ будь задавакою
НЕ перебивай коли говорять старші
НЕ балуйся на уроці
НЕ обманюй нікого і ніколи
НЕ залишай клей відкритим
НЕ малюй по парті
Високо в небі засяяла зірка .
Час проминув швидко .
Весело і дзвінко засміялася дитина .
Річка привітно манила до себе .
Бджоли постійно перелітали з квітки на квітку .

Він вражав розмірами, ПИШНИМИ клумбами з ЧУДОВИМИ квітами, ГАРНИМ фонтаном і місцями для відпочинку студентів у дворі. Ще мене привела в захват ШИКАРНА їдальня, де завжди приємно пахло, і можна було СМАЧНО поїсти і просто відпочити. ВЕЛИЧЕЗНА бібліотека надихала на ПЛIДНЕ навчання, манила НЕВИЧЕРПНИМИ фондами книг, періодики та ще масою РIЗНОI інформації. ВЕЛИЧЕЗНИЙ спортзал, обладнаний НОВIТНIМИ тренажерами, СПОРТИВНИМИ снарядами, зазивав студентів до ЗДОРОВОГО способу життя. У басейні можна охолодитися після ДОВГИХ тренувань, після чого привести себе в порядок в профілакторії, де ЧУДОВі медсестрички проведуть сеанс масажу.

Прикме́тник — самостійна частина мови, що виражає ознаку предмета, граматично виявлену в категоріях роду, числа і відмінка та відповідає на питання який? яка? яке? які? чий? чия? чиє? чиї?
Наприклад: сміливий, щаслива, зелене, Васине, батькова, братове