Иришка Ахмадулина

повна загальна середня освіта

это как? если после 9 классов пошел в мед. училище у меня есть повна загальна середня освіта?

Любовь Чиненова

Повна буде тількі після закінчення училища (ліцею) , або 11(12) класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, гімназії, та після вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації разом із здобуттям початкової фахової освіти. після девятого класу ваща освіта - базова середня освіта

Ole4Ka Евдокимова

Если закончишь 11 классов то будет ,