Юлия Чивилева

Загальна характеристика української прози. Допоможіть зробити повідомлення.

Милашка

Є - Харківська державна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка
korolenko.kharkov.com/63.htm
Збірник містить доповіді та повідомлення учасників четвертих ...Висвітлюється діяльність окремих бібліографів України. ..характеристиці організації бібліографічної роботи на українських теренах, розвитку теорії та методики бібліографії.

Сергей

учбові завдання треба самому виконувати!