Юра Кротов

народ подскажите название песни, она старая там поется еще ууу бейбе бейбе бейбе бейбе девушка поет!

нет не бритни спирс

Де
Денис

бритни спирс

Britney Spears "Baby One More Time"

Oh baby baby, oh baby baby

Oh baby baby, how was I supposed to know
That something wasn't right here
Oh baby baby, I shouldn't have let you go
And now you're out of sight, yeah
Show me how you want it to be
Tell me baby cuz I need to know now, oh because

Chorus

My loneliness is killin' me (and I)
I must confess I still believe (still believe)
When I'm not with you I lose my mind
Give me a sign, hit me baby one more time!

Oh baby baby, the reason I breathe is you
Boy you've got me blinded
Oh pretty baby, there's nothin that I wouldn't do
That's not the way I planned it

Show me how you want it to be
Tell me baby cuz I need to know now, oh because

Chorus

Oh baby baby, how was I supposed to know
Oh pretty baby, I shouldn't have let you go
I must confess that my loneliness
Is killin' me now
Don't you know I still believe
That you will be here
And give me a sign, hit me baby one more time

Chorus

I must confess (my loneliness) that my loneliness
(Is killing me) is killing me now
(I must confess) don't you (I still believe) know I still believe
That you will be here (I lose my mind)
And give me a sign...
HIT ME BABY ONE MORE TIME!

Валерия Слышкова

она и есть уу бейбе

Олеся Туркова

Sunblock feat. Sandy - Baby Baby, она?