Ра
Раушания

пожалуйсто помогите перевести текст на казахский!!!

Мою маму зовут Оля. Ей сорок лет. Она очень красивая, любящая, заботливая и ласковая мама. Моя мама работает продавщицей в храме. Я со своей мамой очень люблю гулять, ходить в кино, в кафе, в музеи и театры. Я всегда помойгаю маме по работе по дому. Мама наказывает меня за плохие оценки, но я всё равно очень люблю свою маму.

Евгений М

С онлайн переводчика: http://sozdik.kz/ru/translator/?sid=qg18ttlnehegd8dp31om7uobi1

Менiң анамды Олялар шақырады. Қырығы жылдар оған. Қамқор және мейiрiмдi ана жақсы көнетiн ол айдай сұлу. Менiң анам храмда сатушымен жұмыс iстейдi. Өте жақсы көр мен өз анасымен кино еркiнше сайрандап, жүрiлсiн, дәмханаға, мұражайлар және театрларда. Түйтiңде жұмыс бойынша анаға помойгаю мен әрдайыммын. Ана жаман нашар бағаларда мен жазалайды, бiрақ өз анасын мен бәрiбiр өте жақсы көрлер.

Станислав Xxx

проверь почту