С*
Сергей ********

чи має хтось право присвоювати титул - рівноапостольний муж, блаженний святий, Патріарх всія Русі і таке інше ?

Алексей Кеепер

Нихто не мае, но присвуяют!

Эльвира

Церква Христова.

Сергей

за грошi все можна !

Ma
Maria

А по-русски? Отвечу, насколько поняла: своя рука - владыка, что хочу то и присваиваю. Хоть святейший генералиссимус, кто помешает

Вероника Катаева

Патриарх Руси есть чистокровный хохол потомок атлантов

Колян Голубков

Я згодна з Andryxa.Адже, зараз гроші вирішують все.

Ан
Анастасия

У практиці православних Церков органом, повноважним канонізувати чи інша особа у лику святих, є зазвичай вищий законодавчий орган даної помісної Церкви, тобто Помісний Собор або Синод.