Владимир Наумов

де можна придбати недорого гарні сорти груш та яблунь поблище до рівненської обл. та яка вірогідність отримати замовлене.

Александр Грачёв

Луганская обл. У нас в городе весной и осенью на рынки вывозят питомники и частники много деревьев и кустарников отличного качества. Наверное, и у Вас так же. Цены ниже, приживаемость отличная. Если есть возможность выбраться в город, я бы посоветовала Вам именно такой вариант. Я так засадила деревьями весь участок.

Виктор Нащинский

Біля Луцька в Ліпінах, ми там брали і ще будем весною, прижилися всі, навіть перше яблучко спробували. Зараз знайду їх візитку, якщо цей варіант підходить - пишіть повідомлення, дам їх адресу і телефон.

Анатолий Алексеев

весной в садовых центрах, на с\х рынках.