Настасья Дмитриева

Сочинение на английском языке на любую тему

напишите пожалуйста небольшое сочинение на английском языке, используя все настоящие времена)

Маринка Ахмедова

I walk through the forest and listen to the birds singing. Forest is probably the quietest place in the world. I lay down on the grass and looked at the sky. On it were floating huge fluffy clouds. I started to fall asleep ...When I woke up it went in the evening we had to go home.