Александр Шеметов

задание по украинскому! помогите! числiвники! перевести числа в письменный вид! запуталась (

105275 додати до 572631984
вiд 275612894 вiдняти 149836275
вручити мандати 638278539 членам партii

Н*
Настя **

Сто п*ять тисяч двісті сімдесят п*ять додати до п*ятисот сімдесяти двох мільйонів шестисот тридцяти однієї тисячі дев*ятисот вісімидесяти чотирьох

Від двохсот сімдесяти п*яти мільйонів шестисот дванадцяти тисяч восьмисот дев*яноста чотирьох відняти сто сорок дев*ять мільйонів вісімсот тридцять шість тисяч двісті сімдесят п*ять

Вручити мандати шестистам тридцяти восьми мільйонам двомстам сімдесяти восьми тисячам п*ятистам тридцяти дев*яти членам партії.

Полиграф Шариков

Сто п*ять тисяч двісті сімдесят п*ять додати до п*ятьсот сімдесяти двох мільйонів шістьсот тридцять однієї тисячі дев*ятьсот восьмидесяти чотирьох
Від Двісті сімідесяти п*яти мільйонів шістьсот дванадцяти тисяч вісімсот дев*яносто чотирьох відняти сто сорок дев*ять мільйонів вісімсот тридцять шість тисяч двісті сімдесят п*ять
Вручити мандати шістьсот тридцяти восьми мільйонам двісті семидесяти восьми тисячам п*ятьсот тридцяти дев*яти членам партії.