Елена Степанова

Составьте пожалуйста диалог на английском, тема рок концерт.

Алёна Кузнецова

«RocknRolla» (Rus. Rock and rolschik) - crime comedy directed by Guy Ritchie. The history of sex, gangsters and rock 'n' roll.
Archie - People often ask: Who is the Rock and rolschik? I explain: it's not about drums, drugs, hemodialysis. Oh no. Speech about something big, my friend. Everyone likes the good life - someone closer loot, some dope. One sex, another glamor, fame third. But Rock and rolschik, he's not. Why? Because true rock 'n rolschiku - you all at once!