Слава

що не є умовою єфективного функціювання сучасного ринку?

а) плюралізм форм власності та господарювання
б) неспроможність окреміх ринкових суб`єктів впливати на рівень товарні цін
в) ефективне антициклічне державне регулювання економіки
г) досконале, дієве антимонопольне законодавство
д) надання державою податкових, торговельніх, кредитних, митних та інших привілеїв певним господарюючим суб`єктам
е) наявність і доступність для ринкових суб`єктів правдивої всебічної інформації про стан ринку...

Mariya Lubimaya

Умови ефективного функціонування ринку:
1) реальний плюралізм типів (у тому числі форм) власності та форм господарювання;
2) здатність різних суб'єктів підприємницької діяльності впливати на рівень цін;
3) розвинуте антимонопольне законодавство;
4) добре розвинута система економічного, правового та адміністративного регулювання економіки державою (за переважання економічних методів) ;
5) наявність і доступність всебічної інформації про ринок, розвинута маркетингова діяльність;
6) конкурентна боротьба між різними суб'єктами підприємницької діяльності;
7) розвинутий і розгалужений комплекс об'єктів власності, які можуть стати об'єктом купівлі-продажу.

Звідси:
б) і д) не є умовою ефективного функціювання сучасного ринку