Назаров Махмадраджаб

Не работает YouTube!

Высвечивается вот это.... 500 Internal Server Error

Sorry, something went wrong.

A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation.

If you see them, show them this information:
FOwQV3F964kdZVvobdtUcTlKjxjUXhNBUf8-mMcwFGxSwdnW2SCqC6fYnLhM
yebnDKE2dIaOdv4BI2M4FLMyXRHkYAfDR23LdsBQ_aC2IAKJUL230J_7xmQU
KlTNfKcFIgSB91SRYGY846xlqXr0EAE52bF1cHqAIYHAXSEO2CxBtU_1tyeL
4zl_nMzMP3IPCqByFBKtbn9zFdItHMdQJI2VjfZcQcYLPY4JP0ChTQUwNV2m
Dxwy4mGRTJ4bFKMgqPxqHqSZIDgBwTuXlbN4GKX2Wr38zlC6g5piT2cjDgHD
9q3c4mSBCNMRnUYIA_2sYSRX9WiLWX8uwN2IDxxyUc47FBtnbjZ92cMvfSO0
9KB9l5-Xvx4-D6Qy_wevCBEnqsxWhtJLq7Nz8iV4X5ew_gNvFNttPfaHUorm
U9yDOIyXwTZSSwkk1axIBAXGlWiPpZWjDPScTWmbE2k2aD55xXN-aR7CGWsR
xuAyRyuP7fiooca-20uKkhuUqJnL2tK6fkl0AiCA_uNuXs164eQXQOGiWmwc
-TqnN3M-cMS-fb6RpRSxYMK3RD09TLLw-UVomRHPwnRmW_W8nxz-dY2jeTB8
h7aJDgqAqrXS7ekmr48xXF09EyA9g3DF8Qb0apDBGWoJpxXSo8w7DzSZ3-OM
NtuOFO74qUtPLTKkM4-zxYNB7hlBB8lalWCr1hyE6w7chx5_NKjJ84dD1Num
junTMbiM1M9IyOeID3azsRGUKIluTcUdWA6L00ddMOL2h__7f1mczE4DpD8f
P-8iS1D1hj_c82dlKqrutQta6Lfp_HlkrjDUYHjFnC50fc1MgO11_k_vmABP
_F7GurhDJQD25LnEHZuUSZjPKNeDY30AXYCVWyTM4HhP4rZ5Ra_P9Kkt2ylp
4dzCGri5afXK7Jk69G5RJOCOzvXLbF66YB1FKgvRSiHJ-mVcza7kFFkeGy4t....далее половина кода

Viktor Lebedev.

Попробуй через анонимайзер, возможно пров блокирует .