Дмитрий Соседко

Как можно узнать кто звонит из скрытого номера?

Markiza Angelov

после звонка сразу официально пожаловаться оператору

Murderous

Если у тебя мегафон. Можно подключить услугу СуперАОН

Виталик Правда

поднимаешь трубку и орёшь-"КТО ТЫ ЁМАЁ КТО???? "

Сл
Славик

Просто не отвечать.

Stasnislav Haustov

Послуга «Супервизначник номера» дозволяє бачити номер ініціатора дзвінка, навіть якщо номер приховали за допомогою послуги «Антивизначник номера» .
• Якщо тобі надійде дзвінок з прихованого номера, на дисплеї твого телефону номер буде відображатись в стандартному міжнародному форматі або ім’ям контакту, якщо номер збережено у телефонній книзі.
• Коректна робота послуги гарантується при дзвінках, що поступають від абонентів мережі «Київстар» .
• Послуга «Супервизначник номера» працює в тестовому режимі.

Тарифи й оплата

Вартість замовлення послуги — не тарифікується. Детальна інформація

• 466 (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються) ;

Щоденна абонентна плата — 1,70 грн. Як підключити

• через систему самообслуговування «Мій djuice»;
• зателефонувавши за номером 477*25 (для користувачів сервісу «Самостійне управління послугами» )
• відправивши USSD-запит:

• *168*1# Підключити послугу «Супервизначник номера»

• *168*2# Відключити послугу «Супервизначник номера»

• *168*3# Перевірити статус послуги «Супервизначник номера»

Сергей Резанов

Только через органы МВД.