О@
Ольга @>

помогите с твором, твір на тему як я відношусь до того, що вибір професії-важливий крок у житті

Алина Ярцева

ти просто подумай, що ти будеш робити, якщо не будеш працювати? Я скажу - якщо буде хватати грошей, будеш сидіти тут, розвважати йолупів )))))))))))

Анна

Дывлюсь я на небо, та й думку гадаю, яку професию выбрати?

Василий Пупкин

Мы на разных языках говорим извени.

Анна Милова

а давай ты всё-таки на русскоязычном ресурсе будешь писать по-русски

ich stelle meine Fragen auch nicht auf deutsch