Екатерина

Помогите Плиз! Мені потрібен твір на тему моя улюблена балада 7 клас або Роль балади в житті людства. Плиз!

Инесса Выборная

хахаха не знаю сама ищю

Екатерина Болдырева

Моя улюблена балада – «Пісня про віщого Олега». Її написав відомий російський поет Олександр Сергійович Пушкін, коли перебував у Києві. Він народився у дворянській родині, яка мало шанувала народні традиції й культуру. Та на виховання Пушкіна впливала ще й проста жінка, його няня Арина Родіонівна.

Олександр Сергійович писав і для дітей, і для дорослих. Мені дуже подобається його балада «Пісня про віщого Олега». В ній розповідається про те, як Олег загинув від укусу змії, яка виповзла з черепа його коня.

Олег – перший київський князь з роду Рюрика, який заволодів Києвом і переніс у нього столицю з Новгорода. Коли Олег пішов у похід на Візантію, його прозвали віщим.

Пушкін включив у назву свого твору слово «пісня». Таким чином, він підкреслив зв’язок своєї балади з історичними піснями.

Творчість О. С. Пушкіна знали і любили Т. Г. Шевченко, І.Я. Франко, М. Т. Рильський, П. Г. Тичина та інші поети. І я люблю його твори, особливо баладу «Пісня про віщого Олега». Вона мені подобається, тому що я люблю твори на історичну тематику.