Ирина Никитина

Помогите правильно заполнить формы для прописки

Картка реєстрації особи
1.Прізвище _______________________________________________________________________

2. Ім’я ____________________________________________________________________________

3. По батькові _____________________________________________________________________

4. Попереднє прізвище, ім’я, по батькові (за наявності)___________________________________

5. Дата народження _____ ___________ ______ року

6. Громадянство, підданство (за наявності) ____________________________________________

7. Місце народження
_____________________________________________________

8. Коли і звідки прибув_____________________________
_____________________________
____ _______________ 20 _20_ року
9. Переїхав у межах адміністративно-територіальної оди одиниці з вул.: ________
_______________________________
буд. Буд. №____,корп. _____, кв. ______
____ _________________ 20 __ року

10. Паспортний документ (тип) Серія Номер Ким і коли виданий

11. Місце проживання зареєстровано за адресою: вул. ___________________________________,

буд. _____, корп. ____ , кв. ____, _____________________________________________________
(назва населеного пункту)

Надежда Россохина

1) Фамилия
2) Имя
3) Отчество
4) ПРЕЖНЕЕ фамилия имя отчество (до замужества)
5) Дата рождения день месяц год
6) Гражданство
7) Место рождения
😎 Откуда прибыли
9)
10) Паспорт РФ серия номер кем и когда выдан.
11) Место проживания зарегистрировано по адресу: ул. дом корп. кв. в (название города)

Аня

Сходите в домоуправление, там все формы должны быть.