Данила Матросенко

Кто хорошо знает физику, есть 4 вопроса!))

Пожалуйсто, дайте ответ на вопросы ниже:

№ 4. Який із елементів використовується у напівпровідниках як донорні домішки ?
№ 5. Як зміниться маса речовини, яка відкладається на електроді, якщо збільшити струм через електроліт в 4 рази ?
№ 6. До якого виду газового розряду можна віднести блискавку ?
№ 7. Як називається процес утворення носіїв заряду в напівпровідниках при нагріванні ?

Оксана Гусева

1.доноры в полупроводниках елементы 5 группы таблицы Менделеева
2. закон Фарадея m=kq q=It m=kIt если увеличить I в 4 раза то и масса увеличится в 4 раза.
3.Блискавка - іскровий розряд
4. Проходження електричного струму.

Натали

вы лучше предупреждайте что вопросы на украинском. в смысле тогда уж вопрос пишите на этом языке