Татьяна Стрельникова

правило прямокутного трикутника? Підкажіть будь ласка правило прямокутного трикутника!

щось на подобі цього: натуральна величина відрізка прямої загального положення визначається як гіпотинуза трикутника як один з катетів є довжина будь-якої проекції відрізка, а другий катет різниця відстаней координат від кінців відрізка до тієї координатної площини на якій був взятий перший катет

Константин Чеклецов

А таких правил багато! Тобі яке підказать?