Игорь Овчаренко

Сколько идет письмо из Чистополя в Набережные Челны? Письмо ушло из Чистополя 26.02, а сегодня уже 2 марта! Уже 5 дней..

Светлана Бородина

Чему Вы удивляетесь? В Питере от моего дома до улицы, куда я отправил письмо, 5 минут пешком, а письмо шло 6 дней. Владлен.

Ма
Мадина

Рекордлар.
Чаллы каласы 2009 елда Гиннесс рекордлар китабына кертелде. 4–5 август көннәрендә оештырылган 100 метрга йөгерү буенча эстафетада 24 сәгать өчендә 4799 кеше катнашты. Әлеге сан моңа кадәр Рига шәһәре куйган рекордтан бер мең кешедән дә артыгырак.
Вот то же самое и с письмом происходит, елда 2013.