Анастасия

Помогите из прямой речи в косвенную

Помогите перевести предложения в косвенную речь
Stevw said that....перевод в косвенную речь I saw "Manchester United" players a week ago in our town/
Mark said that....перевод в косвенную речь I cant belive it! I dream of it. Помогите срочно.

О-Ля-Ля

Stew said that he had seen "Manchester United" players a week ago than that time in our (their) town
Mark said that he couldn't belive it and he also said he dreamed of it.
Можно и так. Mark said that he couldn't belive it but dreamed of it.

Олеся Степанова

stev said that he saw manchester united players a week before