Маргарита Романова

Допоможіть, будь ласка!

Я маю вирішити, до якого навчального закладу вступати. Батьки увесь час мене питають, але я не знаю, куди конкретно хотіла б. Що ви можете порадити, якщо я дуже люблю книги, обожнюю читати, а також писати оповідання й вірші? Чи можете запропонувати якийсь хороший недорогий інститут згідно цього напрямку?

Лика Лика

Конкретного института не знаю, но можно посмотреть на специальность библиотекаря или архивиста. Сейчас довольно востребованные специальности. Сделайте запрос в поисковике. Хотя бы в том же Яндексе.