Женечка Павлова

Допоможіть розв'язати задачу будь-ласка

Громадянин Приходько А. М. отримав 11 березня у комерційному банку "Райффайзен банком Аваль" іпотечний кредит на придбання житла (квартири) в сумі 51 тис. грн з 11 березня по 20 грудня поточного року під 19% річних. Останній строк сплати процентів повинен співпасти з днем повернення кредиту.
Розрахувати загальну суму заборгованості, що підлягає сплаті банку, якщо кредит було повернено 25 грудня поточного року. Кредит не було пролонговано. Розмір пені за прострочення погашення позички складає 1% за кожний день прострочення.
Вказати черговість погашення заборгованості за кредитом та заходи, які повинен здійснити банк для запобігання виникненню проблемної позички. Які заходи повинен проводити банк для недопущення прострочення позички?

Бек Хамирзаев

Не понимать...

Николай Абрамов

Ох братишка, ну и сложный у тебя вопрос.. .

Гражданин приходько взяв 11 апреля у комерческого банку iпотечный кредит на житие в сумме 51к гривен с 11 апреля по 20 февраля под 19% годовых. остаток оплаты процентов совпадает с днем возвращения кредита.

короче просорчил приходько до 25 февраля и пери 1% за день просрочки

что-то надо высказать, да? что должен делать банк для недопущения просрачивания?
ну так - это надо было прооверять кому кредит то-давать.