Lusilda Yudashkina

Допоможіть, будь ласка, розв'язати задачку з оптики.

Головні оптичні осі збиральної(F1=48 см) та розсіювальної лінз співпадають. Циліндричний пучок променів, паралельних головній оптичній осі, пройшовши через обидві лінзи, залишається паралельним, але його діаметр збільшується в n=1,2 рази. Знайти фокусну відстань розсіювальної лінзи.

Оптична система складається із розсіювальної та збиральної лінз, фокусна відстань яких F1=F2=10 см. Головні оптичні осі лінз співпадають. Відстань між лінзами L=50мм. При яких положеннях предмета його зображення буде дійсним?

Дмитрий Иванов

48/10*12=57.6 только это решино уравнением. Не физическими формулами

Линзи с одинаковими фокусними растояниями компенсируют друг друга и ответ равняетса растоянию между ними 5 см