Андрей Аркадьев

Допоможіть з біологією, будь ласка!

У альпініста при підійманні на вершину гори підвищилась кількість еритроцитів і вміст гемоглобіну в крові. Який це вид мінливості? Дайте пояснення причини цього явища та його значення для організму.

Маргарита Кочерышкина

Модификационная изменчивость. Значение- чтобы у о-ма не возникало кислородного голодания, поэтмоу кол-во эритроцитов и, как следствие, гемоглобина, увеличивается.