Г.
Гузель .......

напишите плиз эссе на английском "пробки в городе". пожалуйста. Надо срочно

Елена Кузнецова

Тебе не стыдно?

Андрей Лахурин

Plugs is one of the worst problems chelovechestva.People do not even know how much damage the cork brings not only them but also the whole nature.V jams occur on a huge number of machines or can be addressed by avarii.Plugs can be solved by expanding roads or reductions in road accidents