Дм
Дмитрий

задача господарське право

Приватний підприємець Грушин здійснював про¬даж спортивних товарів населенню. Готівкових коштів він не прий¬мав, а виписував рахунок, за яким покупець сплачував обумовлену суму через Ощадбанк. Торговий патент він не придбав. Податкова інспекція оштрафувала Грушина за те, що він здійснював торго¬вельну діяльність без патенту. Грушин не погодився і звернувся до господарського суду.
1. У яких випадках придбання патенту на здійснення торговель¬ної діяльності є обов'язковим?
2. Чи мав приватний підприємець право звертатися із позовом до господарського суду?
3. Яке рішення має прийняти суд? Обґрунтуйте свою відповідь.

Jfhdhj Kbjjkl

мы не бачим!! !
говори по русски зараза!!!!