Пырсов Вячеслав

Почему не работает этот сайт?

http://www.orangeclubwear.com не могу в корзину добавить, месяц назад всё норм было, никакие проги не устанавливала, кэш и куки чистила, в другом браузере открыввала всё равно не работает (( кто разбиратся в компх подскажите!)

Екатерина

Проверь на всякий Хост файл.

Ка
Капитолина

У меня открывается .

Па
Павел

проверь HOST файл
Он находится тут C:\Windows\System32\drivers\etc
Вот что в нём должно писать
______________________________
# Copyright (c) 1993-2006 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

# localhost name resolution is handle within DNS itself.
# 127.0.0.1 localhost
# ::1 localhost
______________________________