Иван Тучин

таке відчуття типу ніби мозок відімкнувся ти в сознанії но нічим не можеш поворушить як не стараєшся.. . Вчора ліг спать,

, довго чомусь вовтузивсь не міг заснуть. потім ніби засинаю і отаке враження ніби мозок відмикається і я не можу ворухнутись, намагаюсь змусити типу поворухнути рукой що б прокинутись - нефіга. потім всеж вдається поворухнутись і норм. це не в перше. Були ще такі випадки. На роботі сидів на стільці, кимарив і таке саме...

RG, не пил в тот момент 🙂

Ра
Раушана

Бухай меньше, земеля.

Natali Shapar

может вас уже чипировали . проверка идёт \ вакцинация в течение года или операция была какая то пусть даже маленькая . это только вариант ...

Ек
Екатерина

Авитаминоз.