Дима Сашин

хочу найти друзья в США

I would like to find some friends in USA To have wih them friendship for improving my english skills. I have graduated university in own country and gaind education in teachering position. I have worked as a teacher some years. In future I want with me USA friends have talk about the education system in America

Виталик Моисеев

там русский язык никому не нужен. убедись в этом на
www.sharedtalk.com и www.myspace.com

Эль

Бесплатно вряд ли Вы найдёте того, кто согласится Вас натаскивать в языке.