Белла Гусейнова

Як забути хлопця, який тебе зовсім не любить? Поможіть я не можу не думати про нього!

Татьяна Попова

За газ заплати

Анна Комарова

як не знаєш що робити? сходь сала з'їси і горілки випий

Денис Котов

Не в тему, но "Последнее танго в Париже", хороший кинофильм.

Денис Ильин

Зачем же забывать. )))

Екатерина

шукай в ньому мінуси. в кожного з хлопців є мінуси! не любить не влюбляйся більше! як я вже казала, шукай в ньому мінуси! побачила красивого хлопця? -знаходь мінус ніколи не влюбляйся, навіть якщо тобі погрожують.