Елена Еремина

В контакте постоянно опубликовываются автоматически сообщения подобного типа, надоело удалять постоянно.

Our New Mega Pick! Was trading 200% higher earlier this year!
Что нужно сделать, чтобы не было такого больше? (
____________________________________________________________________________________
Date: Mon, Mar 25th
Company Name: Pengram Corp.
Symbol to buy: P_NGM
Price: 0.024
Long Term Target: $0.25

It has legs!!! Opportunity Of A Lifetime!

THIS STOCK IS SUPER CHEAP!!! THI STOCK IS GOING HIGHER. BUY NOW!!!
______________________________________________________________________
Trading Date: Mon, Mar 25th, 2013
Company Name: Pengram Corporation
Tick: P_N_GM
Buy it at: .024
7-Day Target: $.35

The documentary is almost ready! It Can produce monster runs!

__________________________________________________________________________

Ма
Маня

проверь компьютер на вирусы и почисти кеш