Сергей Танцаров

проблеми з записсю на диск!! ! якой програмой можна записати игру на 2 диск и аби писало вставте другой диск

Markiza Angelov

в WinRAR делите файл на два архива и записываете обычным образом
------------------------------------------------------------------------------------------------------
у WinRAR ділите файл на два архіва і записуєте звичайним чином