Юлия Гелева

Why Russian has become a tradition, to choose their Jewish presidents?

Наталья

Дитятко, прежде чем выпендриваться со своим плохим английским, его (английский) надо выучить!

Алексей Баканов

Вот он скорей всего

Елена Носикова

Гитлер капут.
Матка давай яйки.

Александр Крылов

I am sorry, what do you mean by that?

Н(
Настя (7) Соболева

Почему не по-русски? Не даётся русский язык? Постарайтесь изучить хотя бы азы! А национальный вопрос здесь не при чём!

Дмитрий Алябьев

А на русском троллить слабо?

Руслан

Russia is a multinational country.

Ваня Бахмутов

'Cause, russians Jews.

Сергей Иванов

Do you think if the Russian tradition will choose the president Arab something different?

Валентина Калайгерда

Who are you to fucking lecture me?

Оксана Голенкова

in usa or uk you thinking what they have non-jew presidents? who is mr obama?))