Катя Katena

швидкість плота відносно берега 3 км/год. Швидкість сплавника 4 км/год. Яка швидкисть сплавника в системи видлику,

Швидкість сплавника 4 км/год. Яка швидкисть сплавника в системи видлику, повязаний з берегом, якщо швидкости руху плота и сплавника взаємно перпендикулярни?

Костя

ТАТУНа маката сасука пипис Скилька Лупызрык писюкастый злодий!