Димка Горин

Нужна Ваша помощь! У наведеному балансі центрального банку знайдіть неточність, перегрупуйте і додайте

Актив
1 . Банкноти в обігу
2. Золотовалютний запас
3. Кредити, видані урядові
4. Вкладення в державні цінні папери
5. Інші активи
Пасив
1. Кошти кредитних установ
2. урядових установ
3. Зобов'язання і цінних паперах
4. Кредити, комерційним банкам
5. Статути банку

Assyr

На русскоязычном сайте нужно писать по-русски.

Владимир Ермолаев

у нас на почтамте где посылки, одна холушечка работала и со всеми общалась на своём.... ну а кто не понимает, она всё время возмущалась - пораб вже знаты украинську мову.... -капец... это в Тольятти...