Sergey

Потужність двигуна літака дорівнює 30 кВт а його швидкість 900км/год. Скільки бензину літак витратить на 100 км шляху я

Потужність двигуна літака дорівнює 30 кВт а його швидкість 900км/год. Скільки бензину літак витратить на 100 км шляху якщо ККД двигуна 32.5%.

Святослав Игоревич

Берёшь, по справочнику, теплотворную способность топлива, т. е. бензина.
килокалории переводишь в киловатты,
и с учётом заданного КПД.... Вперёд!