Игорь Неупокой

Проверьте, пожалуйста предложение

And I promise to you that I won’t use a pepper spray against you but you must will remember that I will have it.

Joni Si

просто "промис ю" и просто "ю маст римэмбэ". остальное - ок. 🙂

Александр Оськин

And I promise you, that I won’t use a pepper spray against you but you must remember that I will have iе

Максим Калашник

And I promise you that I won't use a papper spray aganst you but you mast remember that I will have it.

Анатолий Попчин

I promise you that I won't use pepper spray against you but you should remember that I have it.