Лариса Фролова

Помогите перевести на английский язык:

1.Я познайомився з ним два роки тому. 2. Білл навчився говорити французькою мовою в дитинстві. Він кілька років жив з батьками у Франції. 3. Що ти робила вчора Ти слухала музику 4. Які книжки ви взяли в бібліотеці 5. Батьки Ганни давно померли, і її віховувала тітка. 6.В дитинстві Маргарет мріяла стати актрисою. 7. Вони запросили Джона на вечірку, але він не прийняв запрошення. 8. Ми постукали у двері,але ніхто не відповів. 9.Генрі не подивився нові слова в словнику і тому нерпавильно переклав речення. 10. Хто навчив тебе плавати?

Алексей Неживёнков

1.I met him two years ago;
2.Bill learned to speak french in his childhood; He lived in France with parents for few years;
3.What did you do yesterday? Did you listen to music?;
4.What books did you take in a library?;
5.Anna's parents died many years ago, her aunt was taking care of her;
6.Margaret dreamed to become an actress;
7.They invited John to a party, but he denied the invitation;
8.We knocked on a door, but nobody answered;
9.Hanry haven't watched for the new words in his dictionary, that's why he translated the sentence incorrectly;
10.Who tought you to swim?