Лёха Гучев

помогите правильно перевести на английский!

Хорошие люди принесут вам счастье, плохие люди наградят вас опытом, худшие — дадут вам урок, а лучшие — подарят воспоминания

Кр
Кристина

Good people bring you happiness, bad people will reward you with experience, the worst - will give you a lesson, and the best - will present memories

Ви
Виктория

Good people bring you happiness, bad people will reward you with experience, the worst - will give you a lesson, and the best - will present memories

Bekzat Mekeev

Доре биз: "bad ones". Екатерине: "bad ones".