Наталья Булгакова

"Колись Раймонд Лулей винайшов "логічну машину" (прообраз теперішнього компрьютера) , яка на його погляд могла відповісти

на всілякі питання людини. Це означає - автоматично робить будь які відкриття. " -- як ви думаєте, чи міг подібний комп. замінити творчу діяльність людини?

Сергей Николаев

Только человек, как подобие Бога, способен творить. В самой соверршенной машине нет основы Творчества ---Веры, Надежды, Любви.

Мария Романова

ні, і тепер не може.