Александр А

оцените письмо на английском )))плиз,)).

Dear Molly,
Thank you very much for your letter. In your letter you ask me about I am sick of Valentine’s Day .Yes, I am sick . No, but for many people, Valentine’s Day, is the day when you may feel sad, depressed or alone if you are single. Yes, I send Valentine’s Day Cards to family. Also I buy a card for my boyfriend and send a few cards to friends. .What do you want for valentines day? Do you send cards to somebody? How much did you spend on Valentine’s Day?
Write to me again soon

Анастасия Ускова

в конце еще сое имя не забудь поставить тоесть гуд бай эльвина