Коля Слеп

Проблема с Battlefild 3

Уже 3-ий день не могу войти на сервера бателфилда (Когда начинается инициализация пишет что: Программа BF3 не работает) Что делать? Никогда такого не было!

Владимир Казаков

Сообщение ни о чем не говорит?
Thank you all again for your patience as we continue to work to block the denial-of-service attacks we've experienced over the last few days. We've made some progress and are continuing to make changes that will hopefully mitigate these issues in the future. We'll keep the community posted here as things progress./DICE Team