Руслан Выгодин

Знающие Англ. язык помогите перевисти пожалуйста:

Помогите пожалуйста перевести на Англ. язык: ( ТОЛЬКО БЕЗ ГУГЛЯ ПЕРЕВОДЧИКА!)

Добрый день,
Я с вашим работником всё подписал и он мне отправил подписанные контракты.
Вот последние письмо: (...)
Что мне делать дальше? Уже прошло где-то 5-7 дней а следующих писем/указаний не пришло!

- Вот это всё, спасибо за перевод 🙂

Олег

Good afternoon,
Your employee and I subscribed all and he sent me signed contracts.
Here is last letter(message):(...)
What must I do next? It had already about 6 days but the letters didn't get!

Тимофей

Hello,
We with your employee signed all the documents and he sent me a signed contract.
Here's the latest letter from him: (...)
What should I do next? It's been around 5-7 days since his last letter, but I still didn't get any further instructions.

Dorin

Hi
Your employee and I, we signed everything and he has sent to me all the signed contracts. Here is the last letter
What should i do next? I have been waiting for the past 5-7 days but haven't received any further letters (instructions) yet